TIMO STEINER (MUBA koolijuht): „Uus kool avab Tallinnas uksed 2022 sügisel. 23 860 ruutmeetril on dialoogis Muusikakeskooli, Otsa kooli ja Balletikooli traditsioonid MUBA uute, loovate ideedega“. MUBA faktid:

Üle 300 targa õpetaja, 700 õpilast, mudilased, põhikool, gümnaasium, kutseõpe, jätkuõpe

Klassikaline muusika, ballett, uus muusika, kaasaegne tants, rütmimuusika, maailmamuusika, helilooming, produktsioon, ettevõtlus, helindus + üldine inimeseks olemise tarkus

Erialaõpe, ansamblid, orkestrid, lavastused, kontserdid, rahvusvahelised projektid, meistriklassid, keeled, lai humanitaar- ja loodusvalla baasharidus

Üle 100 muusikaklassi, suur saal, kammersaalid, blackbox, 6 tantsustuudiot, helistuudio, kohvikulava, ujula ja spordiruumid, õpilaskodu, maagiline vaikuse aed, mõtteterrassid ja mis kõige tähtsam, MUBA uudishimulik kunstihing!

Balletti– ja kaasaegse tantsu loovjuht TEET KASK:

„Tule, tantsi oma tantsu!„

Klassikalise muusika loovjuht
MIHHAIL GERTS:

„Muusika õppimine on üks põnevamaid ja arendavamaid tegevusi. Pühendu muusikale MUBAs!“

Rütmimuusika loovjuht
REIGO AHVEN:

„Muusika päästab maailma!

Haridus ja harituse loovjuht
HEILI EINASTO:

„Targad tulevad toime!“

Kontaktid

  • Timo Steiner

    Koolijuht
    timo.steiner@muba.edu.ee

  • Reet Käärik

    Klassikalise muusika õppejuht
    reet.kaarik@muba.edu.ee

  • Mihhail Gerts

    Klassikalise muusika loovjuht
    mihhail.gerts@muba.edu.ee

  • Maarja Soomre

    Rütmimuusika õppejuht
    maarja.soomre@muba.edu.ee

  • Reigo Ahven

    Rütmimuusika loovjuht
    ahven@muba.edu.ee

  • Kaie Kõrb

    Balleti ja kaasaegse tantsu õppejuht
    kaie.korb@muba.edu.ee

  • Teet Kask

    Balleti ja kaasaegse tantsu loovjuht
    teet.kask@muba.edu.ee

  • Heli Tohver

    Üldhariduse õppejuht
    heli.tohver@muba.edu.ee

  • Heili Einasto

    Hariduse-harituse loovjuht

Kui on küsimusi, ideid, mõtteplahvatusi, siis võta julgelt meiega ühendust:timo.steiner@muba.edu.ee