Tallinna Muusika- ja Balletikooli – MUBA täiskasvanute täienduskoolituste osakond on aluse saanud pikaaegsest Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis tegutsenud täiendusõppe harust.

Uue, Eestis ainulaadse muusika- ja balletiharidust pakkuva koolina, oleme avanud võimaluse osa saada meie tasemeõppest MUBA täienduskoolituste programmi kaudu.

Läbi kvaliteetse õppe ja kaasaegse õpikäsitluse, väikeste õpperühmade ning omal alal väga tunnustatud koolitajate saame anda õppijale võimalikult individuaalse ja tema vajadustele vastava õpikogemuse. Võiks isegi öelda, et meie täienduskoolitused on justkui „hariduslik rätsepaülikond“. Eneseareng läbi elukestva aktiivse õppimise on meie jaoks oluline ning panustame sellesse, luues koolitusvõimalusi eri vanuses ja huvidega inimestele.

Haridus, haritus ja kultuuriarmastus on MUBA kooli märksõnadeks, tere tulemast meie perre!

Sirje Mõttus

Täiendõppe projektijuht