Otse sisu juurde Lülita kõrgkontrastsust Ligipääsetavus

1. Aet Bergmann – lapsevanemate esindaja; aet.bergmann@gmail.com– Esimees
2. Ivari Ilja – kooli toetava organisatsiooni esindaja, Eesti Muusikanõukogu, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia; ivari@ema.edu.ee– Aseesimees
3. Anti Alasi – koolipidaja esindaja, Haridus- ja Teadusministeerium; anti.alasi@hm.ee
4. Tiina Talts – õppenõukogu esindaja; tiina.talts@muba.edu.ee
5. Sandra Kalmann – õppenõukogu esindaja; sandra.kalmann@muba.edu.ee
6. Lembi Mets – õppenõukogu esindaja; lembi.mets@muba.edu.ee
7. Andres Uustalu – lapsevanemate esindaja; andres.uustalu@gmail.com
8. Elina Kink – lapsevanemate esindaja; elinakink@gmail.com
9. Aare Nõmm – lapsevanemate esindaja; aarenomm@gmail.com
10. Külli Kaats – lapsevanemate esindaja; kylli.kaats@gmail.com
11. Kätlin Prints-Murumets – lapsevanemate esindaja; printsmurumets@gmail.com
12. Karite Mirell Mander – vilistlaste esindaja, Tallinna Muusika- ja Balletikool; karitemirell@gmail.com
13. Valle-Rasmus Roots – vilistlaste esindaja, Tallinna Muusikakeskkool; vallerasmusroots@gmail.com
14. Andres Siitan – vilistlaste esindaja, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool; andres.siitan@asartists.com
15. Triinu Upkin – kooli toetava organisatsiooni esindaja, Eesti Balletiliit; triinu.upkin@gmail.com
16. Roland Jairus – kooli toetava organisatsiooni esindaja, Eesti Jazzliit; rolandjairus@gmail.com
17. Fiona Babkina – õpilaste esindaja; fiona.babkina@muba.edu.ee
18. Pille-Riin Pallo – õpilaste esindaja; pille-riin.pallo@muba.edu.ee

hoolekogu@muba.edu.ee