Tallinna Muusika- ja Balletikoolis ehk MUBAs saab hea üldharidus kokku maailmatasemel muusika- ja tantsuharidusega.

Õppida saab põhikoolis, gümnaasiumis, kutsekeskharidusõppes, kutseõppes ning eel- ja jätkuõppes. Haridus vastab Eesti Vabariigi õppeprogrammidele ehk siis matemaatika, keeled ja kõik ained on koolis olemas.

Juba esimesest klassist (al 7. eluaastast) avaneb MUBA õpilastele võimalus õppida, harjutada ja mängida koos inspireerivate tippmuusikutest õpetajatega, samuti esineda erinevatel kontsertidel. Lisaks toetavad iga õpilase arengut uudishimuliku kunstihingega kaasõpilased ning hooliv koolipersonal.

MUBA koolimajas on olemas kõik vajalik parima hariduse omandamiseks – kaasaegsed klassiruumid, üle 120 muusikaklassi, üle 30 õppeklassi, erinevad saalid, stuudiod, tantsustuudiod, ujula, õpilaskodu, turvaline siseõu, raamatukogu, kohvik-söökla ja palju muud.

Kontakt:
Heli Tohver