Otse sisu juurde Lülita kõrgkontrastsust Ligipääsetavus

Sündmused

MUBA solistide ja loominguliste gruppide avalikud esinemised.

05.dets.

Kontsert

Kontsert Philly Joe's

Philly Joe's

20:00 – 22:00

Esinevad MUBA maailmamuusika I ja II kursuse India muusika ansambel. Kavas on mängida Hindustani klassikaline raaga Bhairav ja Dhun Assam Bihu. Lisaks esineb ka rütmimuusika II kursuse jazzansamblid Toivo Undi ja Siim Aimla juhendamisel. Kavas on läbilõige džässiajaloost, koos kõigi murede ja rõõmudega. Kontsert algab kell 20 ning sissepääs on TASUTA.

08.dets.

Ava(mä)ngud

Suur saal

18:00 – 19:15

MUBA sümfooniaorkester avab oma hooaja kontserdiga, kus kõlavad viis eriilmelist avamängu heliloojatelt Rossini, Bizet, Beethoven, Schubert, Weber ja imekaunis Faurè "Eleegia", kus soleerib VIII klassi õpilane Maria Martin (tšello).

10.dets.

Kammermuusika jõulukontsert

Suur kammersaal

12:00 – 13:00

Ootame Teid kammermuusika jõulukontserdile 10. detsembril kell 12 MUBA Suures kammersaalis!

12.dets.

Külaliskontsert: Kontsert-etendus "Riitused maailma katuselt"

19:00 – 21:00

Festival Orient esitleb müstilist rännakut läbi Tiibeti kultuuri. 12. detsembril esineb MUBA saalis Tiibeti üks põnevamaid kultuuripärandi esitajaid, multiartist Lobsang Chonzor. Kontsertetendus "Riitused maailma katuselt" on läbilõige Tiibeti vaimuliku ja ilmaliku muusika erinevatest žanritest.

14.dets.

,,Kuldne kolmapäev'' klaverisaate jõulukontsert

MUBA Kohvikulava

17:00 – 18:00

Koguneme Muba kohvikualale, et Muba kohvikuala helisema panna ja õdusat pühademeeleolu luua. Teile esinevad rütmimuusika osakonna solistid ja klassikaosakonna pianistid.

19.dets.

21.dets.

Suur jõulutrall MUBAs

MUBA

Koolirahvale

Hea koolirahvas - õpilased, õpetajad, koolitöötajad! See tore aeg on mõeldud meile ja veelkord ainult meile MUBAlastele. Nautimist!