Tallinna Muusika- ja Balletikooli väljaspool Harjumaad elavate õpilaste majutamine toimub eeloleval õppeaastal järmistes õpilaskodudes:

• MUBA õpilaskodu, Pärnu mnt 59 – esimeses järjekorras põhikooli õpilased ja vabade kohtade olemasolul alla 18 aastased gümnaasiumi-, kutsehariduse- ja kutsekeskhariduse õpilased.
  • Lasnamäe Mehaanikakooli õpilaskodu, Uuslinna 10 – gümnaasiumi-, kutse- ja kutsekeskhariduse õpilased, kes on vähemalt 18 aastased.

Õpilaskodu kohataotlus esitada MUBA õpilaskodu juhatajale Aili Tanvelile, e-post aili.tanvel@muba.edu.ee

Lasnamäe Mehaanikakooli õpilaskodu alustab tööd 31.08 kell 8.00
MUBA õpilaskodu alustab tööd 31.08 kell 8.30.

Kui on vajadus teatud põhjustel majutuda MUBA õpilaskodus varem, esitada taotlus õpilaskodu juhatajale. Õpilaskodu on põhihariduse, gümnaasiumi ja kutsekeskhariduse õppekavadel tasuta.

Aili Tanvel
Õpilaskodu juhataja