12.03-18.03

12.03
Terve päev olime teel, õhtul puhkasime hotellis.

13.03
Esimene päev koolis. hommikul meil oli sissejuhatus/tutvustus nendele, kes tulid esimest korda sinna ja oli ka väike ringkäik koolis, õigemini konservatooriumi osas, kus me õppisime see nädal. Peale seda sõime lõunat kooli sooklas, mis oli väga hea! Peale lõunat hakkasime planeerima neljapäeval nende koolis toimunud minifesti, kus esinesid kõik nende konservatooriumi bändid. valisime laulud ja meil oli esimene proov koos!

14.03
Teisipäeval olid juba proovid täies hoos. Hakkasime lugusid oma bändi jaoks kujundama ja koostöö läks juba paremaks.
Õhtul läksime koos bowlingut mängima, seal saime ka üksteisega natuke lähemalt tuttavaks. Siiski päeva lõpus veel kahtlesime, et kas jõuame ikka 3 päevaga kõik lood selgeks saada.

15.03
Kolmapäeval olid meil jälle proovid ning õhtuks olime juba palju rohkem enesekindlamad.

16.03
Neljapäeval oligi minifest, kus bändiga õhtul esinesime. Hommikul oli koosolek itaallaste ja portugallastega peale mida oli meil kiire proov ning seejärel soundcheck. Peale soundcheck’i ootasime õhtust minifesti. Meie esinemine läks päris hästi kuigi algul oli küll tunne, et läks väga halvasti. Väga paljud soomlased ütlesid meile, et neile meeldis meie esitus ja see tegi südame soojaks. Peale minifesti veetsime aega soomlastega terve öö.

17.03
Reedel oli meil koosolek WindRose festivali osas ning peale lõunasööki ka väike tagasisidering sellele nädalale. Peale seda jäime veel kooli ja suhtlesime veel soomlastega näost näkku.

18.03
Laupäeva hommikul hakkasime rongiga tagasi sõitma. Rongisõit oli väsitav, aga selle eemale peletamiseks vaatasime nädalal tehtud videotele ja piltidele tagasi ning kirjutasime ka soomlastega. Peale pikka sõitu jõudsime kenasti Helsinkisse, kus saime süüa ja aega parajaks teha. Laevale jõudes suundusime kohe sööma ning hiljem ka tegime laevale tiiru peale. Jääme väga Kajaani ja kajaanikaid igatsema! Ootame väga reisi Itaaliasse, et nendega uuesti kohtuda!!