Kontsert

XXV klaveriansamblite festival “Allegro”

03.veebr.

MUBA Suur kammersaal

11:00 – 17:00

Pika ajalooga Allegro festival pakub 25. korda esinemisvõimalust klaveriansamblihuvilistele üle Eesti. Esinevad nii õpilased kui nende õpetajad-entusiastid, kes on veendunud ansamblimängu positiivses mõjus klaveriõpingutele.

Kontserdid algusega kell 11, 13 ja 15.

Mängitakse ühel ja kahel klaveril, 4-, 6- ja 8-käele loodud teoseid. Mitmekesine ja rikkalik repertuaar
ulatub ajaliselt 17. saj sündinud J. S. Bachist ja Lääne-Euroopa 19-20. sajandi heliloojatest, klassikalistest
ning hilisemate väga erinevates stiilides teostest kuni meie Rudolf Tobiase, Jaan Räätsa, Matis Leima,
Katri Rebase ning Merike Kulli ansamblipaladeni.
MUBA õpilaste ja õpetajate kõrval on osalejaid 20 koolist. Esitamisele tuleb ligi 70 pala 130-lt õpilaselt.
Kaugemalt tulijad on Narvast, Sillamäelt, Kadrinast, Türilt, Paidest, Märjamaalt, Pärnust.

Muusikahuviline publik on oodatud kuulama!

Sissepääs tasuta.