Superstaarisaate üheksanda hooaja eelvoorud on läbi ja T1 Keskuse võistlussõelast edasi pääsenud laulutalente ootavad MUBA-voorus kolm eriilmelist väljakutset.

MUBA Tallinna Muusika- ja Balletikooli rütmimuusika õppejuhi Ivi Rausi-Haavasalu sõnul on superstaarisaate osalejad nende majja väga oodatud: „MUBA on üks eriline paik keset Tallinna linna. Eriliseks teevad selle paiga inimesed, kellele on antud anne luua ja muuta maailma kaunimaks. Me tervitame soojalt kõiki tulevasi superstaare ja usume, et tulevased muusikatähed saavad siit inspiratsiooni nii enda teatrivooruks kui ka tuleviku loomingulisteks ettevõtmisteks! Tuult tiibadesse ja maailma!“

Pühapäevases MUBA-voorus tõstab pinget tänavu tehtud oluline muudatus ja elevust külvab üllatus, mida superstaariks pürgijad oodata ei oska. Vooru lõpuks selgub 20 osalejat, kes suunduvad edasi võistlustulle otsesaates, kus tuleb astuda veel karmimate kohtunike ehk televaatajate ette!

„Eesti otsib superstaari“ on TV3s pühapäeviti kell 19.30.

Fotod: Kalev Lilleorg