6. klassi õpilane Ingmar Poll õp. Kai Ratassepa klaveriklassist võitis soolokategoorias Grand Prix VII rahvusvahelisel Aldona Dvarionaite nimelisel pianistide konkursil Leedus. Konkurss on pühendatud Leedu helilooja B. Dvarionase vara lahkunud pianistist tütre Aldona Dvarionaite mälestuseks.

Kokku osales konkursil 24 noort pianisti – Leedust, Lätist, Ukrainast ja Eestist. Osalejad võistlesid soolokategoorias ja klaverikontsertide kategoorias. Mõlemas kategoorias anti välja Grand Prix.

8-liikmelise žürii hinnangul oli tegemist suure talendi ja väga hea õpetaja tööga, mis sellise  tulemuseni on viinud. Lisaks pälvis Ingmar eripreemia klassikalise suurvormi esituse eest ja Veronika Vitaite nimelise preemia.

12. rahvusvaheline klassikaliste saksofonide konkurss

Saksofoni eriala eelõppe õpilane Uku Gross saavutas 29. veebruaril Saksamaal, XII Rahvusvahelisel klassikaliste saksofonide konkursil oma vanusegrupis I koha.

Uku Grossi juhendas õpetaja Olavi Kasemaa.

Õnnitleme õpilasi ja õpetajaid suurepäraste saavutuse puhul!