Hetkel käib maja sisustamine, lihvimine, häälestamine ja sättimine. Juulis ja augustis on maja välisuks veel kinni. Kui on vaja majja saada, palun võtke ühendust koolijuhi või haldusjuhiga. Maja on avatud tööpäevadel 8.00 – 17.00.

Juuli 2022

Toimub sisustamine, kolmest koolist vajalike asjade ületoomine. Jookseme käed tööd täis siia-sinna.

August 2022

Esimesed nädalad ikkagi veel sätime ja häälestame.

• 15. – 19. JUHTMEESKONNA NÄDAL. Peame nõu, arutame, mõtleme, vaidleme, rõõmustame…
  • 22. – 26. KOOLIMEESKONNA NÄDAL. Kuna meid on palju, teeme kahes grupis, kl 10 ja 14.30. Augusti alguses näitame täpset ajakava.
  • 22. augustil avame MUBA õpilaskodu.
  • 30. ja 31. EKSURSIOONID ÕPILASTELE JA LAPSEVANEMATELE kl 15 ja kl 17. Koguneme ja kohtume MUBA fuajees.

September 2022

• Aktus algab 1. septembril kl 15 MUBA aias, mis asub meie imelise maja keskel. Kehva ilmaga siseruumides. Edasi valdkondade kohtumised, klassijuhatajate ja õpetajatega kohtumised. Ja õhtul keskastme õpialaste tutvumispidu.
  • Infopäev õpilastele toimub 2. septembril. Siis saab teavet, kuidas majas toimib, kuidas liikuda ja olla, kust saab infot jpm.
  • Suur avamine avalikkusele toimub 30. septembril Tauno Aintsi loodud teose „Maailma loomine„ ettekandega!