MUBA lühikoolitus – Istumisliikumatus aitab teadlikult kujundada elukvaliteeti parandavaid liikumisharjumusi ning vabaneda katkematult kestvast liig-istumisest.

Tallinna Muusika- ja Balletikool e MUBA kutsub tõusma toolilt – seda tihti ja teadlikult, et märgata ning vältida liigset istumist ehk liig-istumist!
Suur osa meie päevast möödub istudes, teadvustamata selle täpset kestvust. Katkematu, pikalt istumine ning sundasendid on terviserisk, mida me igapäevaselt ei taju. Kestev istumine nõrgestab immuunsust ja vähendab jõudlikkust – kahjustab südant ja aju, vereringet ja ainevahetust. Kui unustame end kogu (töö)päevaks pikalt istuma, on kehale tehtud kahju registreeritav ning seda ei korva ka treening päeva alguses või lõpus.
Koolitus annab praktilisi teadmisi liikumisharjumustest ja pakub jõukohaseid harjutusi, mis parandavad elukvaliteeti ja aitavad vabaneda istumisliikumatusest.

Koolitajaks on pika haridusteega praktik, liikumisõpetaja ja koolitaja Piret Hinrikus-Sage.