In Corpore 2023 – rahvusvaheline noorte kammermuusika konkurss-festival

10.märts

12.märts

Suur kammersaal

10.-12. märtsini 2023 Tallinna Muusika- ja Balletikoolis aset leidev rahvusvaheline noorte kammermuusika konkurss-festival IN CORPORE toimub juba neljateistkümnendat korda.

KONTSERDID

10.03 kell 19
MUBA Suur kammersaal
Avakontsert RE/GENERATION
Esinevad Stockholmi Lilla Akadeemia ja MUBA kammeransamblid.

11.03 MUBA Suur kammersaal
Kell 15, 16.30 ja 18
Esinevad kammeransamblid Eestist, Leedust ja Soomest

Laupäeval 11. märts MUBA majatuur kell 13.30 – 14.45 In Corpore kontsertidel osalejatele TASUTA!

12.03 kell 12
Suur saal
Lõppkontsert – esinevad žürii poolt väljavalitud ansamblid

Pressiteade

Kolmel päeval toimuv festival annab publikule võimaluse kuulata koos musitseerimas andekaid noori muusikuid. Osalevad noored interpreedid Baltimaade ja Skandinaavia keskastme muusikaõppeasutustest. Festivalile paneb punkti pidulik lõppkontsert.

Tallinna Muusikakeskkooli poolt korraldatav festival toimus esimest korda 2008. aastal ning tänaseks on sellest kujunenud tore traditsioon, sest koos musitseerimine oma eakaaslastega ja sellest tekkiv sünergia on parim osa muusikaõpingutest.

Kõikidele kontsertidele on vaba sissepääs.
Tere tulemast festivalile In Corpore Tallinnas! Festivali kava SIIN

FESTIVALI AJALOOST:

In corpore – üheskoos… Noored tahavad paljutki teha koos: lõbutseda, pidutseda, lihtsalt olla… Tahtsime näidata, et ka koos musitseerimine on selleks üks võimalus – seetõttu kutsuti Tallinna Muusikakeskkooli kammeransambli õpetajate eestvedamisel 8. – 9. märtsil 2008 ellu I rahvusvaheline noorte kammermuusika festival “In Corpore”.

Noored Riia E. Darzinši nim. Muusikakoolist, Helsingi Konservatooriumist ja Tallinna Muusikakeskkoolist näitasid ansamblimängu väga kõrget taset, esitades muusikat 18. sajandist kuni tänapäevani, ning kõik kohalolnud said tajuda nende koosmusitseerimise rõõmu.

The 14th International Youth Chamber Music Competition-Festival “In Corpore” will be held March 10-12, 2023 at the Tallinn College of Music and Ballet (MUBA). During three festival days, students from music schools in Scandinavia and Baltic States (pre-academy level) will give several concerts. The Festival is concluded by the Final concert on the last day. All concerts are public (free entrance).
Welcome to In Corpore 2023 in Tallinn, Estonia! Program is HERE

ABOUT THE FESTIVAL:

On March 8-9 2008, the first youth chamber music festival “In corpore” was held at the Tallinn Music High School. Young people form Music School E. Darzinš (Riga, Latvia), Helsinki Conservatory (Finland) and Tallinn Music High School  (Estonia) demonstrated a high standard of interpretation, performing a variety of pieces from 18th century music to contemporary works. The joy of playing together was evident to everyone present.

In Corpore – together!

Rohkem infot: