MUBA Balletigala on iga-aastane kooli hooaja lõpuetendus, kus saab näha õppeaasta jooksul valminud klassikalise ning kaasaegse tantsu numbreid ja lühilavastusi. Tegemist on balletisuuna aasta suursündmusega.

Balletigala esimeses pooles esitasid MUBA noored talendid mitmekülgset repertuaari klassikalisest balletikunstist. Gala teises pooles jõudsid lavale MUBA balletiõpilaste esituses ja neile pühendatud originaalloomingud, mis kulmineerusid lõpuklassile lavastatud teostega ,,In the Air’’ (koreograaf: Susanna Leinonen) ja ,,Nümfid’’ (koreograaf Teet Kask).

Aitäh õpilastele, õpetajatele ja kogu tiimile panuse eest!

Etenduse juht: Mehis Saaber
Kostüümi- ja etenduse kunstnik: Marja-Liisa Pihlak
Valgus: Anton Kulagin
Heli: Sten-Paul Sternhof
Video ja projektsioon: Kalev Timuska

Täname: Rahvusooper Estonia, Eesti Rahvusballett, Eventech, Joel Calstar-Fisher, Marcus Nilson, Anett Kunder, Age Kraus, Riina Saaliste ning kõiki inimesi, kes gala valmimisel kaasa aitasid!

Fotod: Rünno Lahesoo ja Jack Devant