18. juuni õhtul toimus MUBA klassikasuuna lõpetajate galakontsert, mis tõi lavale meie kooli andekad noored muusikud. Kontserdisaal oli peaaegu täis ja publiku vastuvõtt oli ülimalt soe ning toetav. Kontserdi esimeses pooles esinesid kammerkoosseisud ja teises pooles solistid koos MUBA sümfooniaorkestriga. Dirigeerisid Jaan Ots ja kooridirigeerimise eriala lõpetaja Viktor Kostjuk.

Galakontserdi kava oli rikkalik ja mitmekesine, sisaldades teoseid nii klassikalise muusika suurmeistritelt kui ka kaasaegsematelt heliloojatelt. Publik sai nautida Mozarti, Chopini, Šostakovitši, Griegi ja paljude teiste heliloojate loomingut.

Esinejad, kes pakkusid kõrgetasemelist ja hingestatud muusikalist esitust, olid:

Paulina Andrejeva – kannel
Mattias Heina – klaver
Rahel Hollman – viiul
Darja Kisseljova – klaver
Kaisa Koger – viiul
Viktor Kostjuk – vioola
Helina Kukk – klaver
Lisette Lemba – viiul
Hugo Luberg – helilooming
Marii-Eliise Lumijõe – metsasarv
Otto Nõmm – flööt
Pille-Riin Pallo – flööt
Johannes Palm – viiul
Miia Polding – kannel
Robert Markus Ridbeck – löökpillid
Paula-Riin Selis – tšello
Alla Šubina – laul
Kadri-Karoliina Tralla – viiul
MUBA sümfooniaorkester

Suur tänu kõigile esinejatele, juhendajatele ja korraldajatele, kes aitasid selle imelise õhtu teoks teha! Kontserdi õnnestumine kinnitab veelkord meie kooli noorte muusikute kõrget taset ja pühendumust.

Fotod: Egert Kamenik

Vaata rohkem pilte galeriist: https://egertkamenik.smugmug.com/MUBA-Gala-2024/n-xVnhV5