Visiidi käigus tutvustas koolijuht Timo Steiner MUBA kooli, kohtuti õppejuhtidega Elen Raudsepp, Kaie Kõrb ja Reet Käärik.
MUBA Suures kammersaalis esines delegatsioonile meie õpilane, pianist Mattias Heina (õpetaja Kersti Sumera), kes esitas Lepo Sumera teose “Fugett ja postluud”.

Tuuri käigus külastati MUBA Suurt saali, imetleti Vaikuse Aeda, öeldi tere 2K üldhariduse õppeklassis Riina Belousovi klassile ja külastati Age Oksa balletitundi. Uhkusega näidati MUBA stuudiot, kus stuudio juht Siim Hiob kiitis meie väga häid tingimusi. Majatuuri viis läbi kommunikatsiooni- ja partnersuhete juht Katrin Aunpu.

Suured tänud kogu kooliperele heatahtliku suhtumise eest.

Erilised tänud veel Gerlin Kuuskman ja Meeli Jõgiste.

Pr Innes-Stubb õnnitles meid, mubalasi sellise suurepärase koolikeskkonna eest ja tuletas meelde, et mitte tihti ei leia sellist imetlusväärset hariduskeskkonda ja lootis, et me hindame ise ka seda kõike väga.
Pr Sirje Karis oli uhke, et tal oli võimalus tutvustada meie naaberriigi esindajale sellist Eesti hariduskantsi.

Visiiti kajastas nii Eesti kui Soome meedia.

Fotod: Aron Urb