“Rütmist rõõmu!”

Hea koostöö on iga meeskonna alustala. Üheskoos musitseerimine annab meeskonnale võimaluse argirutiinist välja tulla ning kogeda rõõmu koos musitseerimisest. Õpitoas osalemiseks ei ole vaja eelnevat löökpillide mänguoskust, osaleda saavad kõik. Ansamblimängus kasutame Brasiilia karnevalile ja Batucada rütmile omaseid löökpille: erinevad trummid, congad, bongod, surdo, cowbellid, shakerid, agogo bells.
Õpituba pakub läbi rütmilise inspireeriva teekonna võimalust nii teambuildinguks kui ka loovuse arendamiseks.
Tellimuskoolitus on mõeldud asutuste ja ettevõtete meeskondadele.

Foto: Raul Ollo

Inspiratsiooniks:

Koolitajast:
Toomas Rull
on hinnatud löökpillimängija nii jazz- kui rokkmuusika maastikul ning pikaaegne pedagoog Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Aastast 2022 on ta MUBA rütmimuusika löökpillide õpetaja ning koolitaja. Ta on ka esimese eestikeelse trummiõpiku „Tom-tomm: mängi kaasa“ (2009) autor, mille ilmumise puhul tunnustati teda Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemiaga.
Oma loominguga helialbumeid on tema nime all ilmunud seitse:
„Rull’s Royce – Rull’s Choice“ 2001
„Eesti hääled 1“ 2005
„Tom-Tomm“ 2009 (koos trummiõpikuga)
„Eesti hääled 2“ 2011
„Laul läks rändama. EH3“ 2013 (koos lauluraamatuga)
„Quotes“ 2016
“ÖöTöÖ” 2024
Albumid „Rull’s Royce – Rull’s Choice“ ja „Eesti hääled 2“ esitati vastavalt aastatel 2003 ja 2012. aasta jazzartisti auhinna nominentideks. 2007. aastal pälvis Toomas Rull aasta jazzartisti tiitli koostöös põhjamaade muusikutega valminud albumi „Going North“ eest.
Ansambli Ultima Thule (kuhu kuulub ka Toomas Rull) kauamängiv „Jälgede jälgedes“ tunnistati Eesti Muusikaauhindade galal 2011. aastal parimaks neljas kategoorias.
Kaasmuusikuna on Toomas Rull osalenud 117 helikandja (LP/CD/DVD) salvestamisel, lisaks veel kogumikud, lastelauluprojektid ja palju muud.
Aastast 1995 on Toomas Rull kaubamärgi Zildjian artist.

Foto: Raul Ollo

Info ja koolituse tellimine:

Sirje Mõttus

Täiendõppe projektijuht

sirje.mottus@muba.edu.ee

MUBA koolituste kõik õigused on kaitstud
(sh. sisukirjeldused ja koolituste nimed)