10.-12. märtsini 2023 Tallinna Muusika- ja Balletikoolis aset leidev rahvusvaheline noorte kammermuusika konkurss-festival IN CORPORE toimub juba neljateistkümnendat korda.

Kolmel päeval toimuv festival annab publikule võimaluse kuulata koos musitseerimas meie lähiriikide andekaid noori interpreete. Osalevad noored interpreedid Baltimadest ja Skandinaaviast.
Tallinna Muusikakeskkooli poolt korraldatav festival toimus esimest korda 2008. aastal ja tänaseks on sellest kujunenud tore traditsioon, sest koos musitseerimine oma eakaaslastega ning sellest tekkiv sünergia on parim osa muusikaõpingutest.
Tere tulemast festivalile In Corpore Tallinnas!

The 14th International Youth Chamber Music Competition-Festival “In Corpore” will be held March 10-12, 2023 at the Tallinn College of Music and Ballet (MUBA).  During three festival days, students from music schools in Scandinavia and Baltic states (pre-academy level) from Scandinavia and Baltic states will give several concerts.  ery participating school provides maximum 45-minutes programme. The Festival is concluded by the Final concert on the last day.All concerts are public (free entrance).
Welcome to In Corpore 2023 in Tallinn, Estonia!

Information:
Prof Natalia Sakkos