9-10. märtsini 2024 Tallinna Muusika- ja Balletikoolis aset leidev rahvusvaheline noorte kammermuusika konkurss-festival IN CORPORE toimub juba viieteistkümnendat korda.

Konkurss-festival annab publikule võimaluse kuulata noori muusikuid esitamas klassikalist kammermuusikat. Osalevad nii Tallinna Muusika- ja Balletikooli, Heino Elleri Muusikakool kui ka Läti, Leedu ja Soome keskastme muusikaõppeasutustes õppivad noored interpreedid.

9. märtsil toimub kaks kontserti – kell 14 ja kell 17 ning 10. märtsil kell 12 on festivali lõppkontsert.

Toonase Tallinna Muusikakeskkooli poolt korraldatav festival toimus esimest korda 2008. aastal ja tänaseks on sellest kujunenud juba Tallinna Muusika- ja Balletikooli suurepärane traditsioon, sest koosmusitseerimine oma eakaaslastega ning sellest tekkiv sünergia on parim osa muusikaõpingutest.
Tere tulemast konkurss-festivalile “In Corpore” Tallinnas!

Toetab: Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium

The 14th International Youth Chamber Music Competition-Festival “In Corpore” will be held March 9-10, 2024 at the Tallinn College of Music and Ballet (MUBA).  During festival days, students from music schools in Finland and Baltic States (secondary level) will give several chamber music concerts. Every participating school provides a maximum 45-minutes programme. The Festival is concluded by the Final concert on the 10th of March. All concerts are public (free entrance).
Welcome to In Corpore 2024 in Tallinn, Estonia!

Supporter: Eesti Kultuurkapital (Estonian Cultural Endowment), Ministry of Culture

Information:
Prof Natalia Sakkos