Suvekoolis toimuvad:

• Klaverimängu õpitoad: juhendajad Inga Arro, Piret Habak, Mati Mikalai, Kai Ratassepp, Jekaterina Rostovtseva, Reet Ruubel;
  • Improvisatsiooni ja loomingu õpitoad: juhendaja Diana Kiivit;
  • Liikumise õpitoad;
  • Muusikalised kohtumised – Irina Zahharenkova;
  • Avastusretk „Estonia“ klaverivabrikusse;
  • Kursuslaste lõppkontsert

Suvekooli maksumus

• Maksumus aktiivsele osalejale (õpilasele) on 60 EUR. Enne 07.06.2024 registreerunud osalejale on kursuse hind 50 EUR. Suvekool sisaldab aktiivsele osalejale kolme klaveri õpituba, sissepääsu kõikidele kohtumistele, sündmustele ja kontsertidele. Improvisatsiooni ja loovuse õpitubades osalemine toimub lisatasu eest – 30 EUR (3 tundi).
  • Maksumus passiivsele osalejale (õpetajale) on 15 EUR. Suvekool sisaldab passiivsele osalejale ligipääsu klaveri õpitubadesse, sissepääsu kõikidele kohtumistele, sündmustele ja kontsertidele.

Majutus
Suvekoolis osalejad (õpilased ja õpetajad) saavad ööbida MUBA õpilaskodus.
Ööbimise maksumus:

• 45 eurot – voodikoht kaheses toas (3 ööd);
  • 75 eurot – üksinda kaheses toas (3 ööd).
    NB! Alaealiste õpilaste ööbimine on võimalik ainult neid saatva õpetaja vastutusel!

Toitlustus
Suvekooli ajal on avatud MUBA puhvet, menüüs supp, salatid, koogid, saiakesed jms.

Osalustasu maksmine
Suvekooli osalustasu ja ööbimistasu maksmine toimub ainult arve alusel. Selleks tuleb nõuetekohaselt täita suvekooli registreerimisvorm. Täidetud vormi alusel väljastab MUBA finantsosakond maksjale arve.
NB! Mittesaabumine korral raha ei tagastata.

Peale registreerimisvormi ja osalustasu laekumist saadavad korraldajad e-postiga kinnituse suvekoolist osavõtu kohta.

Harjutamisvõimalused
Kõigile aktiivsetele osalejatele on tagatud tiibklaveril harjutamisvõimalus MUBA klassides.

Suvekooli ajakava
MUBA pianistide suvekool algab 21. augustil 2024 kell 12.00 MUBA suures kammersaalis (saabujate registreerimine alates 11.00). Täpsem ajakava saadetakse osalejatele e-postiga hiljemalt 18.08.2024.

Täiendkoolitus õpetajatele
Täiendkoolitus toimub koostöös Eesti Klaveriõpetajate Ühinguga ning vastava tunnistuse saamiseks on kaks võimalust:

1. Tuua klaverimängu õpituppa õpilane vähemalt kahe teosega;
  2. Esitada V–VIII kl raskusastmes repertuaari ca 8 min ulatuses. Repertuaari
    mängimine toimub väikestes rühmades.

Täiendkoolituse tunnistuse vormistamise tasu on 5 EUR ja see tuleb maksta hiljemalt augustiks 2024 Eesti Klaveriõpetajate Ühingu pangakontole
EE662200221011383074 (selgitusse märkida “suvekooli tunnistuse tasu” ja osaleja nimi).

Suvekooli registreerumise ja osavõtumaksu tasumise lõpptähtaeg on 20.06.2024 kl 23.59.
Kohtade arvu täitumisel eelistatakse soovijaid osalustasu laekumise järjekorras.

Suvekooli registreerimisvorm aktiivsele osalejale: https://forms.gle/UGC3NrwNfcW7ebuc7
Suvekooli registreerimisvorm passiivsele osalejale: https://forms.gle/xavAoDYRZGQLc9hF7

Lisainfo:
Martti Raide