MUBA II klassikasuuna suvekool toimub Noarootsis 6.-10. augustil 2024

Suvekooli on oodatud muusikakoolide ja kutseõppe eelõppe õpilased alates 10. eluaastast, kes on oma pilli õppinud vähemalt 3 aastat.

• orkestripillide mängijad (keelpillid, puhkpillid)
  • kandle, akordioni, klassikalise kitarri mängijad

Suvekooli õpetajad on:
Edoardo Narbona (dirigent), Eva Punder ja Tiina Pangsep (viiul), Lembi Mets (tšello),  Tiina Välja (akordion), Iren Laidma (Alexanderi tehnika), Tarmo Johannes (flööt, improvisatsioon), Kerit Ilves (klarnet), Tarmo Velmet (fagott), Indrek Vau (trompet), Kalle Koppel (metsasarv)  jt õpetajad.

Suvekooli eelpäev 8. juunil MUBAs

8. juunil toimub  Tallinnas MUBA ruumides suvekooli eelpäev, kus on kavas:

• tutvumisring
  • ekskursioon MUBA ruumides
  • kohtumine erialõpetajatega, grupiproovid orekstripartiidega, ansamblinootide jagamine
  • orkestriproov

Osavõtt eelpäevast pole kohustuslik, kuid tungivalt soovitatav.

Suvekooli osavõtutasu sisaldab:

• ööbimist Noarootsi Gümnaasiumi õpilaskodus (4 ööd)
  • toitlustust 3x päevas
  • orkestriproove
  • eriala- ja ansamblitunde
  • vaba improvisatsiooni
  • Alexanderi tehnika tunde

Kontserdid

Suvekooli lõpus toimuvad kontserdid R 09.08.24 kl 18 Haapsalu Kultuurikeskuses ning L 10.08.24 kl 14 Pürksi koolimajas.

Osavõtutasu:

• 1.02-28.02.2024 – 200 EUR
  • 1.03-31.03.2024 – 225 EUR
  • 1.04-31.04.2024 – 250 EUR
  • MUBA eelõppe õpilastele kehtib hind 200 EUR

Kui ühest perest osaleb mitu last, on võimalik toatleda soodustust 10% lapse kohta.

Osavõtutasu saab üle kanda arve alusel peale registreerumist.  Koha suvekoolis tagab tasutud arve.  Osalemist saab tühistada koos raha tagasimaksmisega 6. juulini, hilisemate tühistamiste puhul tasu tagasi ei maksta, va tõendatud tervislikud põhjused.

Kõigi küsimuste korral palun kirjutage: suvekool@muba.edu.ee