Otse sisu juurde Lülita kõrgkontrastsust Ligipääsetavus

MUBA asub kesklinnas, tiheda liiklusega kohas. Nii mõnelegi ristmikule MUBA ümber alles otsitakse parimaid lahendusi. Oleme seetõttu liikluses eriti ettevaatlikud. Osadel ristmikel on näiteks ohutussaared küllalt väikesed. Kui tundub, et sinna liigub korraga väga palju rahvast, on parem üks fooritsükkel oodata. Nimetan ka ära Tatari Pärnu mnt ristumise, mille sebral peab olema väga ettevaatlik ja jälgima, et parem- või vasakpööret tegev juht sind kindlasti märkaks.

Jalgrattaid ja tõukse saab hoiustada maja Polütehnikumi poolses küljes hoidikutes. Tõukse palume mitte majja tuua.

MUBA-s kanname vahetusjalatseid. Üleriietele on algklassidel oma garderoob nende sissepääsu juures (Liivalaia poolne uks). Teistel õpilastel peasissepääsu juures (pöörata sissepääsu kahe ukse vahelt vasakule) kahel korrusel. Seal on ka suunavad sildid, mis klass või grupp kuhu oma riided saab jätta.

Reedeti kl 13.30 on planeeritud ülekooliline ühine aeg, mis on mõeldud kontsertideks, kohtumisteks jms. Sel ajal muid tunde ei toimu.

Teisipäeviti kl 18.00 – 19.30 on kutsehariduse ühine aeg õpitee mooduli läbiviimiseks. Sel ajal ei toimu tunde kutsehariduse õpilastel.

Raamatukoguga liitumiseks palume lapsevanemal või täisealisel õppijal täita registreerimise avaldus, mille saab täita siit: https://muba.edu.ee/koolist/dokumendid/

Majast välja minevate kooli pillide kasutamiseks saab lepingu sõlmida raamatukogus. Pillide hooldustasu on 8 eurot kuus.

MUBA õppeinfosüsteemiks on TAHVEL. (https://tahvel.edu.ee/#/).

Praegu käib õpilaste ületoomine vanade koolide süsteemidest. Saadame peatselt juhised, kuidas TAHVLIT kasutatakse. TAHVLI kaudu hakkab käima ka ruumide broneerimine harjutamiseks.

TAHVLISSE sisselogimiseks loo endale HarID konto. Kontot saab luua siit: https://harid.ee/et/users/sign_in

Majas liikumiseks on igal õpilasel uksekaart. See avab maja kaks sissepääsu (Pärnu mnt poolne ja Liivalaia tn poolne) ja pääsu õppetiibade koridoridesse.

Ruume saab harjutamiseks broneerida TAHVLIS. Kui ruum on broneeritud, saab infotöötaja käest klassi uksekaardi, mis harjutamise lõppedes tuleb tagasi viia. Harjutada saab kuni 2 tundi korraga ja kehtivad broneeringuid saab olla kuni 2.
NB! Õpilased peavad ruumi broneerimiseks valima paremalt menüüst rolliks “Broneerija.”

Orkestrisse kuuluvad õpilased alates 7. klassist + gümnaasium ja kutseharidus, oodatud on ka eelõppe õpilased. Teisipäeval kl 16.15 on infotund suures kammersaalis.

Lifte palume kasutada ainult raskete esemete transpordiks.

Aknaid palume õpperuumides mitte avada. Muusikaruumidesse on ehitatud niisutussüsteem, mis aitab pillidel kauem töökorras püsida. Akna avamine saadab süsteemile vale info ruumi niiskuse kohta.

Põhi-, kesk- ja  kutsekeskhariduse õpilased, kes tahavad saada tasuta koolilõunat (balletil lisaks ka oodet), siis nemad peavad sööklas registreerima söögikorra uksekaardiga. Kaart kaasa!!!

SöögikordKellaaegHind, €Lisainfo
Hommiku-söök8.00-10.000,38· Neljal päeval nädalas on valikus kaks erinevat putru (lisandiks või, moos, marjad, pähklid vms).
· Üks kord nädalas on muu hommikueineks sobiv toit (omlett, pannkoogid, soojad võileivad vms).
· Hommikusöögi valikus on lisaks võile veel vähemalt kaks leivakatet (näiteks juust, ahjuliha, pasteet, hummus, toorjuust jms).  · Hommikusöögi juurde pakutakse tasuta teed.
Koolilõuna11.00-15.00

I vaheaeg 11.20-11.40
klassid 1K-6K

II vaheaeg 12.15-12.35
klassid 5B-9B, 5R-9R, 7K-9K

III vaheaeg 13.10-13.30
klassid G10-G12, klassika ja rütmimuusika kutsekeskharidusõpe, balleti kutsekeskharidusõpe
põhi-, kesk- ja  kutsekeskhariduse õpilastele tasuta (teistele 1,80) · Igapäevaselt on koolilõuna menüüs kaks erinevat praadi, supp+magustoit ja taimetoit (võib sisaldada piimatooteid ja muna).
· Soovi korral saab suppi ja magustoitu osta eraldi (näiteks koolilõunana võtad prae ja juurde ostad magustoidu)

Balleti põhi-, kesk- ja  kutsekeskhariduse õpilased saavad koolilõunale lisaks veel täiendava söögipala.
Koolieine13.00-15.30    0,30· Koolieine on täiendav söögikord pikapäevaõpilastele ja ka teistele soovijatele.
Oode11.00-17.00balleti põhi- ja kutsekeskhariduse õpilastele tasuta (teistele 2,11)· Oode on täiendav söögikord balletiõpilastele ja raha eest ka teistele soovijatele.
· Oode on pakitud nii, et see sobiks kaasavõtmiseks ja komponendid peavad säilima toatemperatuuril vähemalt kolm tundi.
· Oode on valmis pandud koolilõuna pakkumise ajaks, aga võib ka hiljem selle sööklast kaasa võtta.
Õhtusöök16.00-19.000,54· Õhtusöögiks ei pakuta suppi, magustoitu ega põhiroana teraviljaputru.

Alati on sööklas tasuta saadaval vesi, leib ja piim. Sööklas võib süüa ka kaasa toodud toitu.